Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

WROCŁAWSKI POLBUS URUCHAMIA WAKACYJNĄ LINIĘ AUTOBUSOWĄ Z WROCŁAWIA DO SIENNEJ

Uwaga!!!
Wrocławski POLBUS uruchamia nową autobusową linię wakacyjną z Wrocławia do Siennej (Czarna Góra Resort). Trasa prowadzi przez Ząbkowice Śl., Kamieniec Ząbkowicki, Złoty Stok, Przeł. Jaworową, Lądek-Zdrój, Stronie Śląskie do Siennej (Czarna Góra Resort). Autobus, który przyjedzie do Siennej będzie obsługiwał również linię wewnętrzną Sienna - Kletno (rozkład pojawi się w przyszłym tygodniu).

Cena biletu na trasie Wrocław - Sienna to koszt 25 zł w jedną stronę i 39 zł bilet w dwie strony – to cena promocyjna na czerwiec; inne zniżki:
- zwierzę 1 zł
- uczniowie, studenci i emeryci (na podstawie stosownego dokumentu) minus 10%
- dzieci do lat 6 za darmo

Bilety można kupić na stronie: polbus; w kasach na dworcu ; przez portal e-podróżnik.pl ; bezpośrednio u kierowcy

Do obsługi wakacyjnych tras skierowane są komfortowe, wysokopokładowe autokary turystyczne gwarantujące komfort i bezpieczeństwo podróży. Każdy z autokarów wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, wc, duże luki bagażowe.
Każdorazowo przed wyruszeniem w trasę każdy z autokarów będzie dezynfekowany odpowiednimi środkami tak aby spełniać najwyższe formy bezpieczeństwa w trosce o Podróżnych.

Wyjazdy rozpoczną się w najbliższy czwartek (długi weekend), godziny są podane na rozkładach, miejsce odjazdu to nasz dworzec,
Kursy będą w weekendy – część piątek – niedziela, a część sobota i niedziela, zakończenie kursów planowane jest wstępnie na 13.09.2020 r.

 Brak opisu obrazka

Wersja XML