Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

DARMOWE WARSZTATY NORDIC WALKING W STRONIU ŚLĄSKIM!!!

DARMOWE WARSZTATY NORDIC WALKING W STRONIU ŚLĄSKIM!!!
Termin: 29/30.05 i 5/6.06. 2021 r.

Fundacja Veritas serdecznie zaprasza wszystkie chętne osoby na darmowe warsztaty z nordick walking! Bardzo zależy nam na tym, aby wszyscy mieli możliwość rozwijania swoich sportowych talentów. Dlatego wspólnie z Gminą Stronia Śląskiego organizujemy cykl warsztatów nordic walking dla wszystkich powyżej 18 roku życia. W ramach projektu odbędą się również zawody związane z tą dyscypliną sportową.

CHODZENIE Z KIJKAMI
Nordic Walking czyli chodzenie z kijkami jest coraz bardziej popularną dyscypliną sportową, którą niemalże każdy (niezależnie od wieku) może uprawiać. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w naszych warsztatach to serdecznie zapraszamy do zapisywania się poprzez formularz. Wystarczy wypełnić poszczególne pola, przy czym pamiętajmy o tym, aby zaznaczyć w jakich dniach chcemy wziąć w nich udział. Nie trzeba posiadać ze sobą sprzętu, organizator będzie wypożyczał kijki na czas aktywności (po wpłaceniu kaucji 50 zł w dniu wypożyczenia).

Po zakończeniu warsztatów, kije teleskopowe do nordic walking należy zwrócić, udostępnione zostaną podczas kolejnych warsztatów lub przed zawodami na takich samych zasadach. Osoby, które będą chciały zatrzymać sprzęt, aby dalej praktykować ten sport, będą miały możliwość odkupienia sprzętu, za należność równą kwocie kaucji.

Zapisy oraz szczegółowa informacja na stronie:
https://fundacja-veritas.pl/warsztaty-i-zawody-z-nordic-walking/?fbclid=IwAR04XTKH0lbmb9Wan7tjx04zFgajdsxH_EB5QkEdlbHekcPDcV5F0aBvHJQ
Plakat dotyczący wydarzenia poniżej: 
Brak opisu obrazka

Wersja XML