Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

X RAJD STROŃSKI - SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UCZESTNICTWA.

Nasz Jubileuszowy 10. Rajd Stroński w tym roku ma swoja bazę w Stacji Narciarskiej Kamienica (Kamienica 1a). Powracamy tam po Raju Pstrąga w Goszowie i Nad Stawami w Kletnie w poprzednich latach. Jak zwykle spotykamy się w połowie sierpnia, w dniach od 13. (piatek) do 15. (niedziela).

Na trasy wyruszamy z przewodnikami. Grupa piesza z Robertem Sadko (pierwszy raz z nami), a rowerowa tradycyjnie z Pawłem Dywańskim. To oni opracowali trasy, które niebawem Wam zaprezentujemy. Na trasy wyruszamy:

w piatek 13 sieronia o godz. 12:00

w sobotę 14.08 i w niedzielę 15.08 o godz. 10:00.

Wprawdzie wszyscy o tym wiedzą, ale przypominamy o wygodnych butach, stosownym ubraniu wraz z czymś przeciwdeszczowym, z małym plecaczkiem z wodą, kanapką i innymi drobiazgami, które uznacie za stosowne i potrzebne. Fotografujecie, podejślijcie nam swoje zdjęcia na rajd@snieznik.pl. Zrobimy mały konkurs, a jurorami będą odwiedzający obiekt CETiKu w Stroniu.

Dwie ważne informacje: poznajcie Regulamin Rajdu oraz na wszelkki wypadek ubezpieczie się. Zasadą jest, że na trasach poruszamy sie w grupie. Jeśli w którymś momencie zamierzacie odłączyć sie od grupy - powiadomcie przewodnika. Pamiętajcie jednak, że z przewodnikiem dowiecie się więcej o naszej przyrodzie, a taki jest m.in. cel Rajdu. Poza tym możecie wziąć udział w konkursie wiedzy o górach i regionie. Na zakończeniu Rajdu ci, którzy uzbierali najwięcej kuponów, otrzymaja upominki, a wszyscy uczestnicy znaczek rajdowy i dyplom uczestnictwa. To miłe pamiatki z Waszych dokonań.

Na zakończenie Rajdu przygotowaliśmy, poza tym co wyżej, także posiłek. Będzie zupa, grill, tradycyjnie smalec, chleb, ogórki. Dostarczy to nam Restauracja Puchaczówka. Będzie okazja do wymiany wrażeń, opinii i podtrzymania znajomości - no jeszcze nie po pandemii, ale może u jej schyłku. Info takżde na www.snieznik.pl

Brak opisu obrazka

Wersja XML