Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W IMPREZACH "BIEGÓWKOWYCH" W GMINIE STRONIE ŚLĄSKIE W SEZONIE 2014/15

 

Przedstawiamy Państwu wykaz imprez "biegówkowych" w sezonie 2014/15: 
 

1. 24.01.2015: I STROŃSKA ŻMIJA 2015 czyli wężykiem, na biegówkach przez Żmijowiec, z konkursem na najlepsze zygzaki w strojach narciarskich!  Program: wjazd koleją KLH na Żmijowiec, wspólne przejście Żmijowcem do Schroniska „Na Śnieżniku” (biesiada, ognisko), powrót do Siennej przez Janową Górę (łącznie 12 km). Patronat medialny: www.nabiegowkach.pl

2. 14.02.2015: polsko-czeskie spotkanie na Przełęczy Płoszczyna (spotkanie organizuje Staré Město), od strony polskiej uczestnicy podchodzić będą z górnej Kamienicy przez Przełęcz Staromorawską i Drogę Staromorawską. Powrót tą samą drogą (łącznie ok. 8,4 km).

3. 21.02.2015: I NARTOZAURY 2015, Kletno, pod Honorowym Patronatem Wielkiego Gada. "Dinozaury są zgodne, że biegówki są modne"  -  konkurs na najciekawsze atrybuty wielkich gadów w strojach narciarskich !
Impreza pod patronatem medialnym ogólnopolskiej rozgłośni radiowej. Uczestnicy będą mogli wybrać jedną z trzech tras : wokół Góry Młyńsko (10 km), do Schroniska „Na Śnieżniku” – podejście i zjazd wzdłuż drogi WOP-owskiej (12 km), wokół doliny Kamienicy przez Drogę nad Lejami (15 km). Na zakończenie odbędzie się polsko-czeska biesiada i ognisko w Kletnie, z polską i czeską kapelą.

Warunki uczestnictwa i program imprez na: http://www.stronie.pl/293/135/narciarstwo-biegowe.html

                                                                                                                                                                  Zapraszamy!

Wersja XML