Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

KONKURS "BANK TRAS" - NA NAJCIEKAWSZĄ TRASĘ ROWEROWĄ

 Rusza konkurs „Bank Tras”! Stwórz swoją trasę na wycieczkę rowerową i wygraj rower!

Wrocławska firma EACTIVE wiemy jak zachęca wszystkich miłośników podróży i aktywności na świeżym powietrzu do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową „Bank Tras” w którym główna nagroda to oryginalny rower poziomy wyprodukowany przez firmę Velogic.

Zadanie konkursowe może przypaść do gustu każdemu, kto ceni aktywność fizyczną, a także ma w sobie żyłkę podróżnika i chętnie odkrywa nowe miejsca. Aby wziąć udział w konkursie należy:

przejechać swoją trasę na rowerze
wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie organizatora i przesłać organizatorom niezbędne załączniki - mapę trasy z zaznaczonymi atrakcjami oraz maksymalnie 5 zdjęć z najciekawszych miejsc z wycieczki

Pomysłodawca trasy który prześle najciekawsze zgłoszenie otrzyma cenną nagrodę – atrakcyjny rower poziomy! Dodatkowo z 20 najlepszych prac stworzony zostanie przewodnik „Bank Tras”, czyli zbiór najciekawszych tras rowerowych na terenie Polski, który następnie zostanie udostępniony w internecie wraz z imieniem i nazwiskiem autorów. Konkurs ma na celu promowanie aktywności i rozpowszechnienie wiedzy o regionalnych walorach turystycznych i kulturowych.

Patronat nad konkursem objęły: TTG Dziennik Turystyczny i Akademickie Radio LUZ.

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu, regulamin oraz formularz konkursowy dostępny jest na stronie organizatora: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/wez-udzial-w-naszym-konkursie-i-wygraj-rower-poziomy/. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: do 31.08.2015 r. Konkurs jest dwuetapowy – pierwszym jest przesyłanie prac, z których wybranych zostanie 20 najlepszych, a drugi to głosowanie na zwycięzcę na stronie organizatora, które potrwa do 30.09.2015 r.
Plakat w załączeniu. 

Brak opisu obrazka

Wersja XML