Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

COOLTURALNY POCIĄG - INFORMACJE

21 lipca 2012r.  zapraszamy nad zalew w Starej Morawie na "COOLTURALNY ZALEW". Rozpoczynamy o godz.15.00 konkursem "Pływania na Byle Czym". "COOLTURALNY ZALEW" to transgraniczna Polsko-Czeska impreza na plaży o tematyce zimowej. Tematami przewodnimi tejże imprezy będą; kultura  i zima. Odbędą się konkursy o tematyce zimowej np: wyścigi w nartach na piasku, jedzenie lodów na czas, kulig na wodzie itp. Nad zalewem gwiazdą wieczoru będzie "MROZU", ponadto wystąpi zespół ze Stronia Śląskiego Castrat Project, wieczorem zaprezentuje się grupa taneczna, tancerzy ognia i światła oraz DJ KRIS SHARP oraz DJ W.TUSZYNSKI. Serdecznie zapraszamy, nie może was zabraknąć!!!


21 lipca 2012r.  zapraszamy nad zalew w Starej Morawie na "COOLTURALNY ZALEW". Rozpoczynamy o godz.15.00 konkursem "Pływania na Byle Czym". "COOLTURALNY ZALEW" to transgraniczna Polsko-Czeska impreza na plaży o tematyce zimowej. Tematami przewodnimi tejże imprezy będą; kultura  i zima. Odbędą się konkursy o tematyce zimowej np: wyścigi w nartach na piasku, jedzenie lodów na czas, kulig na wodzie itp. Nad zalewem gwiazdą wieczoru będzie "MROZU", ponadto wystąpi zespół ze Stronia Śląskiego Castrat Project, wieczorem zaprezentuje się grupa taneczna, tancerzy ognia i światła oraz DJ KRIS SHARP oraz DJ W.TUSZYNSKI. Serdecznie zapraszamy, nie może was zabraknąć!!!
Autorką zdjęć wykorzystanych na plakacie jest  Pani Joanna Gniady.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka


Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim serdecznie zaprasza 04.08.2012r. na "POLSKO-CZESKI COOLTURALNY ODJAZD". W programie wyścigi drezyn ręcznych, przejażdżki drezynami spalinowymi, występ gwiazdy wieczoru zespołu "Grupa Operacyjna". Rozpoczynamy już od godz. 10.00 zawodami w skateparku (przy CETiKu). Przyjdź koniecznie, nie może Was zabraknąć!!!

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka


Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim oraz Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego "Masyw Śnieżnika" serdecznie zapraszają na POLSKO - CZESKIE GÓRSKIE LATO. Impreza odbędzie się 18 sierpnia br. w Siennej na parkingu Ośrodka Narciarskiego "Czarna Góra". Rozpoczynamy od godz. 15.00 uroczystym wręczeniem dyplomów uczestnictwa w POLSKO-CZESKIM II STROŃSKIM RAJDZIE TURYSTYCZNYM W MASYWIE ŚNIEŻNIKA. Gwiazdą wieczoru będzie "WANDA I BANDA", wcześniej zaprezentują się zespoły "THE FLANEL`S" oraz "ŁOWCY SZMALU". Po występie gwiazdy, od 21.00 do 01.00 zapraszamy na górską dyskotekę. Szczegóły dotyczące RAJDU TURYSTYCZNEGO dostępne na stronach www.snieznik.pl.

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka


Serdecznie zapraszamy w dniu 27.08.2012r.(poniedziałek) o godz. 11.00 do CETiKu na spotkanie organizacyjne dotyczące  warsztatów teatralnych, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w CETiKu. Udział w warsztatach będzie bezpłatny!!!

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka


Brak opisu obrazka


 

Wersja XML